Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2A4-NAEX0-H1141/A
Brutoprijs
520,95
Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2A4-NAEX0-H1141/A
Ons artikelnummer
1157400
Artikelnummer fabrikant
6870348
Type nummer
FCS-GL1/2A4-NAEX0-H1141/A
EAN-code
4047101173123
Uitvoering procesaansluiting
Schroefdraadaansluiting
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij gassen
2 - 25 m/s
Drukvastheid meetkop
10 bar
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Meetprincipe
Thermisch
Productomschrijving
FCS-GL1/2A4-NAEX0-H1141/A STROMINGSENSOR 6870348
stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerkingselektronica, Onderdompelingssensor, Ex-sensor voor gasvormige media, Calorimetrisch werkingsprincipe, Afstelling via Ex-verwerkingsapparaat, Weergave via LED-bargraph op het verwerkingsapparaat, Apparaat met stekker, M12 x 1, 4-draadsaansluiting op een Ex0-verwerkingsapparaat, ATEX-categorie II 1/2 G, Ex-zone 0, ATEX-categorie II 1 D, Ex-zone 20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1157400 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870348 |
| EAN-code | 4047101173123 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-GL1/2A4-NAEX0-H1141/A |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerki |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering procesaansluiting | Schroefdraadaansluiting |
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij gassen | 2 - 25 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 10 bar |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,176 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 520,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st