Turck - RFID-Transponder - TW860-960-L33-18-P-B40-5KPCS
Brutoprijs
1.878,25
Turck - RFID-Transponder - TW860-960-L33-18-P-B40-5KPCS
Ons artikelnummer
4145663
Artikelnummer fabrikant
100003277
Type nummer
TW860-960-L33-18-P-B40-5KPCS
EAN-code
4047101477382
Radioprotocol
EPCglobal Class-1 Gen 2
Geheugentype
EEPROM
Breedte
33 mm
Diepte
33 mm
Beschermingsgraad (IP)
IP40
Productomschrijving
100003277 TAG UHF, BL IDENT
Tag UHF, EEPROM, geheugengrootte 40 Byte, TID-serienummer: 6 Byte, Niet geschikt voor directe montage op metaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4145663 |
| Artikelnummer fabrikant | 100003277 |
| EAN-code | 4047101477382 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-Transponder |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TW860-960-L33-18-P-B40-5KPCS |
| Omschrijving | Tag UHF |
| Land van Oorsprong | MY |
Technisch
| Radioprotocol | EPCglobal Class-1 Gen 2 |
| Geheugentype | EEPROM |
| Breedte | 33 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.878,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st