Turck - RFID-lezer - TNLR-Q80L400-H1147
Brutoprijs
985,60
Turck - RFID-lezer - TNLR-Q80L400-H1147
Ons artikelnummer
4155563
Artikelnummer fabrikant
7030204
Type nummer
TNLR-Q80L400-H1147
EAN-code
4047101206869
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
345 mm
Breedte
80 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
7030204 SCHRIJF-/LEESAPPARAAT
HF lees-/schrijfkop, Niet-bondig, inzetbaar in rollenbaan-toepassingen, rechthoekig, 80x400mm, hoogte 25mm, actief vlak bovenaan, kunststof, PBT-GF30-V0
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4155563 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030204 |
| EAN-code | 4047101206869 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TNLR-Q80L400-H1147 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 345 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,218 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,08 x 0,4 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 985,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st