Turck - RFID-lezer - TN-M18-H1147
Brutoprijs
256,60
Turck - RFID-lezer - TN-M18-H1147
Ons artikelnummer
4155558
Artikelnummer fabrikant
7030002
Type nummer
TN-M18-H1147
EAN-code
4047101114966
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
45 mm
Type ingangsspanning
DC
Materiaal behuizing
Overig
Productomschrijving
7030002 SCHRIJF-/LEESAPPARAAT
HF lees-/schrijfkop, Niet-bondig, schroefdraad, M18 x 1, messing verchroomd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4155558 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030002 |
| EAN-code | 4047101114966 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN-M18-H1147 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 45 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Diepte | 72 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 19 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,068 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,12 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 256,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st