Turck - RFID-lezer - 100001312
Brutoprijs
781,80
Turck - RFID-lezer - 100001312
Ons artikelnummer
4287897
Artikelnummer fabrikant
100001312
Type nummer
100001312
EAN-code
4047101450965
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
280 mm
Breedte
83 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
Schrijf-/leesapparaat HF, Voor bus-lijntopologie met TBEN-*, rechthoekig, hoogte 40 mm, actief vlak bovenaan, kunststof, PPS‐GF30, Apparaat zonder afsluitklem, Apparaat mag alleen worden gebruikt in lijntopologie op TBEN-S*-2RFID-* resp. TBEN-L*-4RFID-*, Er zijn maximaal 32 deelnemers per lijn resp.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287897 |
| Artikelnummer fabrikant | 100001312 |
| EAN-code | 4047101450965 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | 100001312 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop, Voor bus-lijntopologie met TBEN-* |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 280 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,302 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,08 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 781,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st