Turck - RFID-lezer - 100000888
Brutoprijs
1.923,05
Turck - RFID-lezer - 100000888
Ons artikelnummer
4287896
Artikelnummer fabrikant
100000888
Type nummer
100000888
EAN-code
4047101445039
Radioprotocol
EPCglobal Class-1 Gen 2
Breedte
175 mm
Max. overdrachtsnelheid, lezend
640 kBit/s
Max. overdrachtsnelheid, schrijvend
160 kBit/s
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
Schrijf-/leesapparaat UHF, rechthoekig, hoogte 60 mm, actief vlak vooraan, kunststof, ABS, Alleen geschikt voor gebruik binnen Australië (AUS) en Nieuw-Zeeland (NZL) bij 920…926 MHz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287896 |
| Artikelnummer fabrikant | 100000888 |
| EAN-code | 4047101445039 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | 100000888 |
| Omschrijving | Schrijf-/leesapparaat UHF |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Radioprotocol | EPCglobal Class-1 Gen 2 |
| Breedte | 175 mm |
| Max. overdrachtsnelheid, lezend | 640 kBit/s |
| Max. overdrachtsnelheid, schrijvend | 160 kBit/s |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Hoogte | 60 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,606 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,25 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.923,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st