Turck - Inductieve naderingsschakelaar - BI30U-CK40-AP6X2-H1141
Brutoprijs
82,80
Turck - Inductieve naderingsschakelaar - BI30U-CK40-AP6X2-H1141
Ons artikelnummer
1031303
Artikelnummer fabrikant
1625829
Type nummer
BI30U-CK40-AP6X2-H1141
EAN-code
4047101246070
Breedte sensor
40 mm
Hoogte van de sensor
40 mm
Lengte sensor
65 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Bondig
Schakelafstand
30 mm
Productomschrijving
BI30U-CK40-AP6X2-H1141 1625829
Inductieve sensor, Met verhoogde schakelafstand, Nominale schakelafstand 30 mm, Bondig, rechthoekig, hoogte 40 mm, actief vlak in 5 richtingen positioneerbaar, kunststof, PBT-GF30-V0, hoek-LED's met intense lichtsterkte, optimaal zicht op bedrijfsspanningsindicatie en schakeltoestandsindicatie in elke inbouwsituatie, Factor 1 voor alle metalen, Beschermingsklasse IP 68, Magneetveldvast, groot detectiebereik, Hoge schakelfrequentie, DC 3-draads, 10...30 VDC, N.O., PNP-uitgang, connector, M12 x 1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1031303 |
| Artikelnummer fabrikant | 1625829 |
| EAN-code | 4047101246070 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | BI30U-CK40-AP6X2-H1141 |
| Omschrijving | Inductieve sensor, Met verhoogde schakelafstand |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte sensor | 40 mm |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 65 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 30 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Coating behuizing | Overig |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 250 Hz |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 28 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,116 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,04 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 82,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st