Turck - Inductieve naderingsschakelaar - BI1-EG05-AP6X-V1331
Brutoprijs
104,85
Turck - Inductieve naderingsschakelaar - BI1-EG05-AP6X-V1331
Ons artikelnummer
1031283
Artikelnummer fabrikant
4608640
Type nummer
BI1-EG05-AP6X-V1331
EAN-code
4047101154177
Lengte sensor
42.7 mm
Diameter sensor
5 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Bondig
Schakelafstand
1 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
BI1-EG05-AP6X-V1331 4608640 INDUCTIEVE SENSOR
Inductieve sensor, Nominale schakelafstand 1 mm, Bondig, Schroefdraadbuis M5 × 0,5, Roestvaststaal, 1.4305 (AISI303), DC 3-draads, 10...30 VDC, N.O., PNP-uitgang, connector, M8 x 1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1031283 |
| Artikelnummer fabrikant | 4608640 |
| EAN-code | 4047101154177 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | BI1-EG05-AP6X-V1331 |
| Omschrijving | Inductieve sensor |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Lengte sensor | 42.7 mm |
| Diameter sensor | 5 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 1 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 3000 Hz |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,06 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st