TKF - Scheepskabel - MarineSignal YZs 250 V
Brutoprijs
4.439,00
TKF - Scheepskabel - MarineSignal YZs 250 V
Ons artikelnummer
2710948
Artikelnummer fabrikant
16212
Type nummer
MarineSignal YZs 250 V
EAN-code
8713182053703
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 2 = samengeslagen
Geleidervorm
Rond
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
MarineSignal YZs 250 V 4 x 0,75 mm2
MarineSignal YZs 250 V 4 x 0,75 mm²
De TKF MarineSignal YZs 250 V is een lichtgewicht, ongearmeerde kabel met een gereduceerde diameter die geschikt is voor signaal-, controle- en alarmdoeleinden in alle scheepsomgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2710948 |
| Artikelnummer fabrikant | 16212 |
| EAN-code | 8713182053703 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | TKF |
| Serie | INT-Scheeps&Offsh.instrum.&signaal |
| Type nummer | MarineSignal YZs 250 V |
| Omschrijving | MarineSignal YZs 250 V 4 x 0,75 mm2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 4 |
| Adercodering | Cijfers |
| Bewapening | Nee |
| Mantelkleur | Grijs |
| Buitendiameter circa | 7.1 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 28 mm |
| Gewicht | 64 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U | 0.25 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 1.11 mm |
| UV-bestendig | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 500 m |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 33,975 kg |
| Afmeting verpakking | 400 x 440 x 400 MMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.439,00 per 1 st |
Artikel bevat 500 m