TKF - Scheepskabel - MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV
Brutoprijs
12.838,00
per 100 m
TKF - Scheepskabel - MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV
Ons artikelnummer
4157283
Artikelnummer fabrikant
16435
Type nummer
MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV
EAN-code
8713182189341
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
25 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 2 = samengeslagen
Geleidervorm
Rond
Productomschrijving
16435 5 G 25 MM²
MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV 5 G 25 mm²
De TKF MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV is een gepantserde, halogeenvrije laagspanningkabels voor voeding en verlichting aan boord van schepen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4157283 |
| Artikelnummer fabrikant | 16435 |
| EAN-code | 8713182189341 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | TKF |
| Serie | INT-Scheeps&Offsh.sterkstr&elek lei |
| Type nummer | MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV |
| Omschrijving | MarineLine+ YOZp 0,6/1 kV 5 G 25 mm² |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 25 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 5 |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelkleur | Zwart |
| Buitendiameter circa | 27.6 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 110 mm |
| Gewicht | 1825 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 6.3 mm |
| UV-bestendig | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,838 kg |
| Afmeting verpakking | 1000 x 27,6 x 27,6 MMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.838,00 per 100 m |