TKF - Scheepskabel - MARINELINE YOZP 0,6/1 KV 14 G ,25
Brutoprijs
4.488,40
per 100 m
TKF - Scheepskabel - MARINELINE YOZP 0,6/1 KV 14 G ,25
Ons artikelnummer
1313625
Artikelnummer fabrikant
16598
Type nummer
MARINELINE YOZP 0,6/1 KV 14 G ,25
EAN-code
8713182275198
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
2.5 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 2 = samengeslagen
Geleidervorm
Rond
Productomschrijving
16598 MARINEL.YOZP 14 G 2,5
MarineLine YOZp 0,6/1 kV 14 G 2,5 mm²
De TKF MarineLine YOZp 0,6/1 kV is een gepantserde, halogeenvrije, lichtgewicht laagspanningkabels voor voeding en verlichting aan boord van schepen, waar extra mechanische en EMC beveiliging noodzakelijk is.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1313625 |
| Artikelnummer fabrikant | 16598 |
| EAN-code | 8713182275198 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | TKF |
| Serie | INT-Scheeps&Offsh.sterkstr&elek lei |
| Type nummer | MARINELINE YOZP 0,6/1 KV 14 G ,25 |
| Omschrijving | MarineLine YOZp 0,6/1 kV 14 G 2,5 mm² |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 14 |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleuren en cijfers |
| Mantelkleur | Zwart |
| Buitendiameter circa | 18.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 78 mm |
| Gewicht | 593 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 2.04 mm |
| UV-bestendig | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,61 kg |
| Afmeting verpakking | 1000 x 18,5 x 18,5 MMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.488,40 per 100 m |