TKF - Scheepskabel - MarineFlex YOZp 1,8/3 kV
Brutoprijs
318.010,00
TKF - Scheepskabel - MarineFlex YOZp 1,8/3 kV
Ons artikelnummer
4157297
Artikelnummer fabrikant
16521
Type nummer
MarineFlex YOZp 1,8/3 kV
EAN-code
8713182080570
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
185 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Geleidervorm
Rond
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
16521 3 X 185 MM²
MarineFlex YOZp 1,8/3 kV 3 x 185 mm²
De TKF MarineFlex YOZp 1,8/3 kV is een extra flexibele, omvlochten, halogeenvrije laagspanningkabels voor voeding en verlichting aan boord van schepen, waar extra mechanische en EMC beveiliging noodzakelijk is.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4157297 |
| Artikelnummer fabrikant | 16521 |
| EAN-code | 8713182080570 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | TKF |
| Serie | INT-Scheeps&Offsh.sterkstr&elek lei |
| Type nummer | MarineFlex YOZp 1,8/3 kV |
| Omschrijving | MarineFlex YOZp 1,8/3 kV 3 x 185 mm² |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 185 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleuren en cijfers |
| Bewapening | Nee |
| Mantelkleur | Zwart |
| Buitendiameter circa | 56 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 228 mm |
| Gewicht | 7435 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 1.8 kV |
| Nom. spanning U | 3 kV |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 37 mm² |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 17 mm |
| UV-bestendig | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 500 m |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4229,5 kg |
| Afmeting verpakking | 2100 x 1170 x 2100 MMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 318.010,00 per 1 st |
Artikel bevat 500 m