TKF - Data- en communicatiekabel - RE-2X(st)HSWBH B2ca
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
TKF - Data- en communicatiekabel - RE-2X(st)HSWBH B2ca
Ons artikelnummer
2716983
Artikelnummer fabrikant
182102
Type nummer
RE-2X(st)HSWBH B2ca
EAN-code
8713182333966
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdiameter
0.9 mm
Nom. geleiderdoorsnede
0.5 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 2 = samengeslagen
Productomschrijving
RE-2X(st)HSWBH B2ca 4 x 2 x 0,5 mm2 Black
RE-2X(st)HSWBH B2ca 4 x 2 x 0,5 mm² Black
De TKF RE-2X(st)HSWBH B2ca is een omvlochten collectief afgeschermde halogeenvrije instrumentatiekabel voor het overbrengen van analoge en digitale signalen op het gebied van meet-, stuur- en regeltechniek. Geschikt voor het verleggen in gebouwen en kabeltracés voor zowel binnen als buiten. Waar zeer hoge eisen worden gesteld aan brandveiligheid.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2716983 |
| Artikelnummer fabrikant | 182102 |
| EAN-code | 8713182333966 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | TKF |
| Serie | INT-Instrumentatiekabel |
| Type nummer | RE-2X(st)HSWBH B2ca |
| Omschrijving | RE-2X(st)HSWBH B2ca 4 x 2 x 0,5 mm2 Black |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdiameter | 0.9 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Aantal aders | 8 |
| Aantal groepen getwist | 4 |
| Getwist | Per twee |
| Adercodering | Kleuren en cijfers |
| Kabel langswaterdicht | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | B2ca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Buitendiameter circa | 15.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 115 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| UV-bestendig | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als telefoonkabel | Nee |
| Geschikt als computer data kabel | Nee |
| Geschikt als signaalkabel | Ja |
| Gewicht | 357 kg/km |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 3000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,353 kg |
| Afmeting verpakking | 1000 x 15,5 x 15,5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |