TEPEx - Klemmenkast - RK 01/516-1
Ons artikelnummer
4422076
Artikelnummer fabrikant
T200012
Type nummer
RK 01/516-1
EAN-code
3858895431297
Aantal aansluitklemmen
5
Max. aderdoorsnede
6 mm²
Lengte
115 mm
Breedte
115 mm
Diepte
64 mm
Productomschrijving
T200012 ATEX EX-E KLEMMENKAST
TEPEx ATEX Ex-e Klemmenkast zone 1/21 5x6mm2 4xM25 Ø7-15mm
ATEX Ex-e verhoogd veilig GRP klemmenkast Gas/Stof zone 1/21 met 4x M25 wartels Ø7-15mm en 2 blindstoppen M25 inclusief 5 klemmen 1x6mm2 met in totaal 2 aansluitingen per klem. De klemmenkast is voorzien van valbescherming. Markering voor gas zones: Ex II 2G; Ex eb IIC T6 Gb. Markering voor stof zones: Ex II 2D; Ex tb IIIC T80°C IP66 Db. ATEX certificaat FIDI 19 ATEX 0002X
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4422076 |
| Artikelnummer fabrikant | T200012 |
| EAN-code | 3858895431297 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | TEPEx |
| Serie | RK 01 Klemmenkast |
| Type nummer | RK 01/516-1 |
| Omschrijving | ATEX Ex-e Klemmenkast zone 1/21 5x6mm2 4xM25 Ø7-15mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 5 |
| Max. aderdoorsnede | 6 mm² |
| Lengte | 115 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Aantal invoeren | 6 |
| Type invoer | Schroefwartel |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 630 V |
| Functiebehoud | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 55 °C |
| Plaatdikte kast | 4 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Slagvastheid | IK08 |
| Vorm | Vierkant |
| RAL-nummer | 9005 |
| Nom. spanning | 630 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,73 kg |
| Afmeting verpakking | 19 x 14 x 13 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 83,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st