Telemecanique Sensors - Inductieve naderingsschakelaar - XS4P18PA340D
Aanbevelingen
Productomschrijving
XS4P18PA340D INDUCT. SENSOR, M18, SN: 8MM, M12 CONN.
De XS-serie is een aanbod van inductieve naderingssensoren voor de detectie, zonder fysiek contact, van metalen voorwerpen. De voordelen van inductieve detectie zijn talrijk, er is bijvoorbeeld geen fysiek contact met het te detecteren object. Hierdoor wordt slijtage vermeden en kunnen fragiele of pas geverfde objecten worden gedetecteerd. Hoge bedieningssnelheden. Snelle reactie. Uitstekende weerstand tegen industriële omgevingen (robuuste producten, volledig ingekapseld in hars). Dit product is een cilindrische sensor die niet verzonken te monteren is. De diameter bedraagt 18mm en de schroefdraad is M18 x 1. Het is voorzien van een vernikkelde messing behuizing en een M12 connector. Het heeft een detectieafstand van 8mm Voorzien van driedraads bedradingstechniek en 12V tot 24V DC nominale voedingsspanning. Dit product heeft een NO functie en een PNP discrete uitgang. Deze sensor is ECOLAB gecertificeerd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2347148 |
| Artikelnummer fabrikant | XS4P18PA340D |
| EAN-code | 3389110913385 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Telemecanique Sensors |
| Serie | Inductive and capacitive sensors XS |
| Type nummer | XS4P18PA340D |
| Omschrijving | Induct. sensor, M18, Sn: 8mm, M12 conn. |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Lengte sensor | 48 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 12 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Schakelfrequentie | 2000 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijkveld |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 102 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,028 kg |
| Afmeting verpakking | 6,5 x 9,5 x 4,1 cm |
| Volle verpakking bevat | 44 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st