Telemecanique Sensors - Inductieve afstandssensor - XS7F1A1PAL01M8F
Brutoprijs
56,40
Telemecanique Sensors - Inductieve afstandssensor - XS7F1A1PAL01M8F
Ons artikelnummer
3070690
Artikelnummer fabrikant
XS7F1A1PAL01M8F
Type nummer
XS7F1A1PAL01M8F
EAN-code
3389119642026
Productomschrijving
XS7F1A1PAL01M8F INDUCTIVE SENSOR FLAT FORM F 12 24 V
INDUCTIVE SENSOR FLAT FORM F 12 24 V
In verband met logistieke problemen bij de leverancier, zal de levertijd langer zijn dan gebruikelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3070690 |
| Artikelnummer fabrikant | XS7F1A1PAL01M8F |
| EAN-code | 3389119642026 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve afstandssensor |
| Merk | Telemecanique Sensors |
| Serie | OsiSense |
| Type nummer | XS7F1A1PAL01M8F |
| Omschrijving | INDUCTIVE SENSOR FLAT FORM F 12 24 V |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 6,4 x 9,5 x 4,1 cm |
| Volle verpakking bevat | 22 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st