Telemecanique Sensors - Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement - XCSPA593
Aanbevelingen
Productomschrijving
XCSPA593 VEILIGHEIDSSCHAKELAAR
XCSPA - Veiligheidsschakelaar - Kunststof - 1M+1V - 1 Getapte ingang 1/2''NPT
Deze Preventa XCS-veiligheidsschakelaar met sleutelbediening heeft een instelbare revolverkop en een behuizing van kunststof. Deze veiligheidsschakelaar met sleutelbediening voor veiligheidsdeuren, met verstelbare hoofdschakelaar, heeft een robuuste rode thermoplastische behuizing. De IP67-beschermingsgraad maakt het ideaal voor intensief gebruik onder zware omstandigheden. Indien bedraad zoals aanbevolen in de relevante normen, voldoet het aan categorie 4, prestatieniveau PL e, SIL 3 en aan EN/ISO 13849-1, EN/IEC 61508. Het zorgt gewoon voor een "deur-open machine stop" controle op uw machine, met maximale betrouwbaarheid. De sleutel voor de beveiliging van de machine en het systeem is alleen beschikbaar voor geautoriseerde operators.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2345489 |
| Artikelnummer fabrikant | XCSPA593 |
| EAN-code | 3389110720600 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement |
| Merk | Telemecanique Sensors |
| Serie | Preventa XCS |
| Type nummer | XCSPA593 |
| Omschrijving | VEILIGHEIDSSCHAKELAAR 1M+1V (VM) NPT |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Hoogte van de sensor | 94 mm |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Behuizing volgens norm | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Coating behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 5 x 13 x 3,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 51,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st