TE Connectivity - Rijgklemconnector - CDS4-3
Brutoprijs
5,12
TE Connectivity - Rijgklemconnector - CDS4-3
Ons artikelnummer
2280544
Artikelnummer fabrikant
1SNK805728R0000
Type nummer
CDS4-3
EAN-code
3472598057280
Model
Overig
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.2 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.22 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.22 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.2 - 4 mm²
Productomschrijving
CDS4-3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280544 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SNK805728R0000 |
| EAN-code | 3472598057280 |
| Artikelklasse (ETIM) | Rijgklemconnector |
| Merk | TE Connectivity |
| Serie | |
| Type nummer | CDS4-3 |
| Omschrijving | Stekker, female, voor klem stekkerbaar 3 polig - grijs - 4 mm? - 15,6 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.22 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.22 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 4 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 29 A |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Totaal aantal polen (excl. aardcontact) | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte/Rastermaat | 5.2 mm |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 29 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,9 g |
| Afmeting verpakking | 205 x 95 x 28 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st