TE Connectivity - Codering rijgklem - RC510 (100X 12) HORIZ.
Brutoprijs
5,16
TE Connectivity - Codering rijgklem - RC510 (100X 12) HORIZ.
Ons artikelnummer
2279366
Artikelnummer fabrikant
1SNA231222R2500
Type nummer
RC510 (100X 12) HORIZ.
EAN-code
3472592312224
Codeerrichting
Horizontaal
Rastermaat
5 mm
Kleur
Wit
Productomschrijving
RC510 (100X 12) HORIZ.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2279366 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SNA231222R2500 |
| EAN-code | 3472592312224 |
| Artikelklasse (ETIM) | Codering rijgklem |
| Merk | TE Connectivity |
| Serie | |
| Type nummer | RC510 (100X 12) HORIZ. |
| Omschrijving | Coderingskaart Horizontaal |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Codeerrichting | Horizontaal |
| Rastermaat | 5 mm |
| Kleur | Wit |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 110 x 60 x 5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st