Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - RESISTO DIFFUSER CLIPS 12PCS
Brutoprijs
25,00
Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - RESISTO DIFFUSER CLIPS 12PCS
Ons artikelnummer
4216057
Artikelnummer fabrikant
0010364
Type nummer
RESISTO DIFFUSER CLIPS 12PCS
EAN-code
5410288103648
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Lengte
23 mm
Breedte
13 mm
Hoogte
25 mm
Toebehoren
Nee
Productomschrijving
0010364 RESISTO KAPKLEMMEN 12S
RESISTO KAPKLEMMEN 12STUKS
12 piece multi-pack diffuser clip accessory for Resisto weatherproof luminaires
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4216057 |
| Artikelnummer fabrikant | 0010364 |
| EAN-code | 5410288103648 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | |
| Type nummer | RESISTO DIFFUSER CLIPS 12PCS |
| Omschrijving | RESISTO KAPKLEMMEN 12ST |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Lengte | 23 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 22 x 15 x 2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st