Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SHLLW NRRW 14EF/T 1M
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SHLLW NRRW 14EF/T 1M
Ons artikelnummer
4129303
Artikelnummer fabrikant
0022592
Type nummer
PRFL SHLLW NRRW 14EF/T 1M
EAN-code
5410288225920
Kleur
Zilver
Materiaal
Aluminium
Lengte
1000 mm
Breedte
24 mm
Hoogte
9 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0022592 PROFILE SHALLOW NARROW
START PROFIEL ONDIEP SMAL 14 EF/T 1M ANOD
A shallow narrow 1000mm length anodised aluminium lighting profile that can be combined with slide (0022614) or click (0022615) opal diffusers with a maximum LED strip width of 14mm. This decorative profile design provides hidden mounting. Additional accessories like end caps, profile holders or mounting brackets need to be ordered separately.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129303 |
| Artikelnummer fabrikant | 0022592 |
| EAN-code | 5410288225920 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Profile Shallow Narrow 14 |
| Type nummer | PRFL SHLLW NRRW 14EF/T 1M |
| Omschrijving | ST PROF OS 14 EF/T 1M |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 kg |
| Afmeting verpakking | 100 x 1,5 x 2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st