Stahl - Klemmenkast - 8102/21-31
Brutoprijs
64,12
Stahl - Klemmenkast - 8102/21-31
Ons artikelnummer
1206304
Artikelnummer fabrikant
132988
Type nummer
8102/21-31
EAN-code
4046827010804
Aantal aansluitklemmen
5
Max. aderdoorsnede
4 mm²
Lengte
116 mm
Breedte
71 mm
Diepte
45 mm
Productomschrijving
8102/21-31 EX-LASDOOS 3XM20 5X4 QMM 1003561
Ex e junction box, Polyester resin, 3 x M20 Semi-gland, 5 x Mantle terminal 4 mm², Zone 1/2/21/22
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1206304 |
| Artikelnummer fabrikant | 132988 |
| EAN-code | 4046827010804 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | Stahl |
| Serie | |
| Type nummer | 8102/21-31 |
| Omschrijving | 8102/21-31 Aansluitdoos Ex e |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 5 |
| Max. aderdoorsnede | 4 mm² |
| Lengte | 116 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Aantal invoeren | 3 |
| Type invoer | Schroefwartel |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Functiebehoud | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |
| Gebruikstemperatuur | -50 - 55 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Slagvastheid | IK10 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 64,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st