Stago - Draadgoot - 4511220
Ons artikelnummer
1110389
Artikelnummer fabrikant
4511220
Type nummer
4511220
EAN-code
8428031034511
Breedte
200 mm
Hoogte
75 mm
Materiaal
Staal
Roestvaststaal (RVS), gebeitst
Nee
Materiaalkwaliteit
Overig
Productomschrijving
4511220 DRAADGOOT 70X200MM DRAADGOOT ELEK.VERZINKT
Performa - Draadgoot - 70x200mm - L=3m - Elektrolytisch verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1110389 |
| Artikelnummer fabrikant | 4511220 |
| EAN-code | 8428031034511 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadgoot |
| Merk | Stago |
| Serie | Performa |
| Type nummer | 4511220 |
| Omschrijving | PERFORMA DRAADGOOT 70x200 EV |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Lengte | 3000 mm |
| Profielvorm | U-vorm |
| Draaddiameter | 4.9 mm |
| Nuttige doorsnede | 12328 mm² |
| Schroefloze verbinder | Ja |
| Geïntegreerd scheidingstussenschot | Geen |
| Model | Zonder verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 16 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 3,6 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,2 x 0,077 m |
| Volle verpakking bevat | 6 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 118,31 per 1 st |
Artikel bevat 3 m