Stago - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - CSU08561009
Brutoprijs
25,25
Stago - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - CSU08561009
Ons artikelnummer
1003817
Artikelnummer fabrikant
CSU08561009
Type nummer
CSU08561009
EAN-code
8712186003639
Afbuiging (hoek)
90°
Lengte
219 mm
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
70 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
0856.10.09 DEKSEL VERVAL 70MM VERVALSTUKDEKSEL KG281
gevormd extern stijgend stuk voor afdekplaat 70 mm gegalvaniseerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1003817 |
| Artikelnummer fabrikant | CSU08561009 |
| EAN-code | 8712186003639 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | Stago |
| Serie | KG281 |
| Type nummer | CSU08561009 |
| Omschrijving | VERVALSTUKDEKSEL VAST 70 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Lengte | 219 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 70 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Dekselklem |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Richtingsverandering | Verticaal vallend |
| Hoek | 90° |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,312 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st