SLV - Staande lamp - ONE STRAIGHT FL W/W 22W 2700/3000K
Productomschrijving
1006354 ONE STRAIGHT FL, STAAN D ARMATUUR WIT 20W 1200/1200LM 2700/3000K CRI90
Perfect voor compactere shops, de hotelsector, gastronomie en kleinere shops: met zijn in alle opzichten succesvolle design steelt de ONE STRAIGHT FL staande armatuur overal de show. Bovendien straalt de ronde lampkop zijn 1200 / 1200 lumen helder en dimbaar licht, waarvan de kleurtemperatuur ingesteld kan worden (2700/3000K), naar beneden en naar boven. Met een CRI van meer dan 90 worden kleuren natuurlijk weergegeven, en de stralingshoek van 140 graden zorgt voor gelijkmatige verlichting van de omgeving. Daarnaast is de LED van de ONE STRAIGHT FL met 50.000 uur ook nog zeer duurzaam.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245519 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006354 |
| EAN-code | 4024163265522 |
| Artikelklasse (ETIM) | Staande lamp |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | ONE STRAIGHT FL W/W 22W 2700/3000K |
| Omschrijving | ONE STRAIGHT FL, staand armatuur wit 20W 1200/1200lm 2700/3000K CRI90 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Ja |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Breedte | 600 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Met reflector | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Richtbaar | Ja |
| Lengte | 600 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Met dimmer | Ja |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met lichtbron | Ja |
| Met lichtsensor | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 22 - 22 W |
| Max. systeemvermogen | 22 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 1960 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.01 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 54.55 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,235 kg |
| Afmeting verpakking | 2,1 x 0,1 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 849,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st