SLV - Staande lamp - ONE STRAIGHT FL BL/BR 22W 2700/3000
Productomschrijving
1006353 ONE STRAIGHT FL, STAAN D ARMATUUR ZWART/MESSING 20W 1200/1200LM 2700/30
Perfect voor elegante woonkamers, de hotelsector, gastronomie en kleinere shops: met zijn in alle opzichten succesvolle design steelt de ONE STRAIGHT FL staande armatuur altijd de show. De ronde lampkop straalt zijn 1200 / 1200 lumen dimbare licht naar boven en beneden. De kleurtemperatuur is flexibel instelbaar via de CCT-switch (2700/3000K). Met een CRI van meer dan 90 worden kleuren natuurlijk weergegeven, en de stralingshoek van 140 graden zorgt voor gelijkmatige verlichting van de omgeving. Daarnaast is de LED van de ONE STRAIGHT FL met 50.000 uur ook nog zeer duurzaam.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245518 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006353 |
| EAN-code | 4024163265539 |
| Artikelklasse (ETIM) | Staande lamp |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | ONE STRAIGHT FL BL/BR 22W 2700/3000 |
| Omschrijving | ONE STRAIGHT FL, staand armatuur zwart/messing 20W 1200/1200lm 2700/30 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Ja |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Breedte | 600 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Met reflector | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Richtbaar | Ja |
| Lengte | 600 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Met dimmer | Ja |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met lichtbron | Ja |
| Met lichtsensor | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 22 - 22 W |
| Max. systeemvermogen | 22 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 1960 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.01 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 54.55 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,235 kg |
| Afmeting verpakking | 2,1 x 0,1 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 849,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st