SLV - Staande lamp - ONE BOW FL BL/BL 22W 2700/3000K
Brutoprijs
1.249,00
SLV - Staande lamp - ONE BOW FL BL/BL 22W 2700/3000K
Ons artikelnummer
4245517
Artikelnummer fabrikant
1006352
Type nummer
ONE BOW FL BL/BL 22W 2700/3000K
EAN-code
4024163265546
Lamptype
LED niet uitwisselbaar
Lamphouder
Overig
Aantal verlichtingskoppen
1
Lampkoppen beweegbaar
Ja
Met aparte leeslamp
Nee
Productomschrijving
1006352 ONE BOW FL, STAAND ARM ATUUR ZWART 20W 1200/1200LM 2700/3000K CRI90 140
Perfect voor chique woonkamers, de hotelsector, gastronomie en kleinere shops: met zijn in alle opzichten succesvolle design is de ONE BOW FL booglamp overal een highlight. De ronde lampkop straalt zijn 1200 / 1200 lumen dimbare licht naar boven en beneden. De kleurtemperatuur is flexibel instelbaar via de CCT-switch (2700/3000K). Met een CRI van meer dan 90 worden kleuren natuurlijk weergegeven, en de stralingshoek van 140 graden zorgt voor gelijkmatige verlichting van de omgeving. En met 50.000 uur is ook de levensduur van de led heel riant.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245517 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006352 |
| EAN-code | 4024163265546 |
| Artikelklasse (ETIM) | Staande lamp |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | ONE BOW FL BL/BL 22W 2700/3000K |
| Omschrijving | ONE BOW FL, staand armatuur zwart 20W 1200/1200lm 2700/3000K CRI90 140 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Ja |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Breedte | 60 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Met reflector | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Richtbaar | Ja |
| Lengte | 233 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Met dimmer | Ja |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met lichtbron | Ja |
| Met lichtsensor | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 22 - 22 W |
| Max. systeemvermogen | 22 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 232 mm |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.01 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 54.55 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,935 kg |
| Afmeting verpakking | 1,59 x 0,545 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.249,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st