SLV - Staande lamp - CONCRETO FL 10W GU10 IP65 square
Brutoprijs
124,00
SLV - Staande lamp - CONCRETO FL 10W GU10 IP65 square
Ons artikelnummer
4245552
Artikelnummer fabrikant
1006409
Type nummer
CONCRETO FL 10W GU10 IP65 square
EAN-code
4024163266314
Lamptype
LED uitwisselbaar
Lamphouder
GU10
Aantal verlichtingskoppen
1
Lampkoppen beweegbaar
Nee
Met aparte leeslamp
Nee
Productomschrijving
1006409 CONCRETO FL, STAAND A RMATUUR RECHTHOEKIG GU10 GRIJS 10W
De CONCRETO FL staande armatuur van beton en aluminium zet nieuwe accenten in buitenruimtes. Met de GU10-sokkel kunt u zelf de lichtbron kiezen. En dankzij beschermingsgraad IP65 is de grijze betonlamp ook bestand tegen elk weertype.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245552 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006409 |
| EAN-code | 4024163266314 |
| Artikelklasse (ETIM) | Staande lamp |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | CONCRETO FL 10W GU10 IP65 square |
| Omschrijving | CONCRETO FL, staand armatuur rechthoekig GU10 grijs 10W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | GU10 |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Nee |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Breedte | 105 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Met reflector | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Richtbaar | Nee |
| Lengte | 105 mm |
| Met schakelaar | Nee |
| Met dimmer | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Met lichtbron | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Kleur afdekking | Zwart |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 - 10 W |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Hoogte/diepte | 117 mm |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,947 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,205 x 0,205 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 124,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st