SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - GLENOS Plintprofiel 200 zwart mat,
Ons artikelnummer
3332099
Artikelnummer fabrikant
214010
Type nummer
GLENOS Plintprofiel 200 zwart mat,
EAN-code
4024163155151
Type toebehoren/onderdelen
Afdekking
Kleur
Zwart
Materiaal
Aluminium
Lengte
2000 mm
Breedte
23 mm
Productomschrijving
214010 GLENOS PLINTPROFIEL 200 ZWART MAT, 2M, INCL. COVER
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3332099 |
| Artikelnummer fabrikant | 214010 |
| EAN-code | 4024163155151 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | Profielen |
| Type nummer | GLENOS Plintprofiel 200 zwart mat, |
| Omschrijving | GLENOS Plintprofiel 200 zwart mat, 2m, incl. cover |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekking |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 2000 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,401 kg |
| Afmeting verpakking | 2,3 x 0,06 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st