SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - ENOLA S reflector 60°
Ons artikelnummer
4112349
Artikelnummer fabrikant
1005262
Type nummer
ENOLA S reflector 60°
EAN-code
4024163253383
Type toebehoren/onderdelen
Reflector
Lichtverdeling
Symmetrisch
Lichtuittrede
Direct
Uitvoering van raster/reflector
Glanzend
Reflector geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1005262 ENOLA S, REFLECTOR CHR
Reflector chroom 60° voor de ENOLA S.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4112349 |
| Artikelnummer fabrikant | 1005262 |
| EAN-code | 4024163253383 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | ENOLA |
| Type nummer | ENOLA S reflector 60° |
| Omschrijving | ENOLA S, reflector chroom 60° |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Uitvoering van raster/reflector | Glanzend |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Breedte | 45 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Chroom |
| Lengte | 45 mm |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 18.5 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Eigenschap afdekking | Geen |
| Stralingshoek | 60 ° |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,011 kg |
| Afmeting verpakking | 0,045 x 0,025 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st