SLV - Lampfitting - 955135
Brutoprijs
2,05
SLV - Lampfitting - 955135
Ons artikelnummer
2026722
Artikelnummer fabrikant
955135
Type nummer
955135
EAN-code
4024163053952
Model
Schroeffitting
Materiaal
Keramiek/metaal
Kleur
Wit
Lamphouder
Overig
Met starterhouder
Nee
Productomschrijving
955135 HOCHVOLTFASSUNG GU10 ASS
Hoogspanning halogeenfitting voor GU10-lampvoet met 15 cm aansluitkabel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2026722 |
| Artikelnummer fabrikant | 955135 |
| EAN-code | 4024163053952 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lampfitting |
| Merk | SLV |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 955135 |
| Omschrijving | GU10 fitting met 15 cm kabel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Schroeffitting |
| Materiaal | Keramiek/metaal |
| Kleur | Wit |
| Lamphouder | Overig |
| Met starterhouder | Nee |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Draaddiameter nippel | Geen |
| Met beugel | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,017 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,02 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st