SLV - Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen - 961250
Brutoprijs
27,25
SLV - Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen - 961250
Ons artikelnummer
2026728
Artikelnummer fabrikant
961250
Type nummer
961250
EAN-code
4024163079990
Type toebehoren/onderdelen
Verbindingskabel
Kleur
Overig
Aantal aders
3
Nom. doorsnede
0.75 mm²
Toebehoren
Ja
Productomschrijving
961250 KLARES KABEL 3X0 75 1 TOEBEHORE
DOORZICHTIGE KABEL, geïsoleerd, 3x 0,75 mm² in 10 m lengte.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2026728 |
| Artikelnummer fabrikant | 961250 |
| EAN-code | 4024163079990 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 961250 |
| Omschrijving | Heldere kabel, geïsoleerd, 3x0,75mm², 10m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Kleur | Overig |
| Aantal aders | 3 |
| Nom. doorsnede | 0.75 mm² |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,051 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,04 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st