Sirena - Optische/akoestische signaalgever - A LED
Brutoprijs
Op aanvraag
Sirena - Optische/akoestische signaalgever - A LED
Ons artikelnummer
1516016
Artikelnummer fabrikant
91203
Type nummer
A LED
EAN-code
8010152912030
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.11 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
26.4 W
Kleur lenskap
Rood
Productomschrijving
91203 P40 A LED ROOD V48/240AC
Sirena P40 A LED, signaallamp + buzzer (85dB), met multichannel technologie voor 3 separate alarmniveaus (alert, pre-alarm, alarm), 3 separate licht-/geluidseffecten (flitslicht, flitslicht + intermittent geluid, continu licht + continu geluid), rode LED,
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1516016 |
| Artikelnummer fabrikant | 91203 |
| EAN-code | 8010152912030 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Sirena |
| Serie | P40 |
| Type nummer | A LED |
| Omschrijving | P40 A LED rood V48/240AC GR |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.11 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 26.4 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon/continu toon |
| Montagewijze | Inbouw |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Zoemer |
| Nom. spanning | 48 - 240 V |
| Frequentie geluidssignaal | 3500 - 3500 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 44 g |
| Afmeting verpakking | 61 x 61 x 90 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,06 |
Artikel bevat 1 st