Siemens - Voet met buis voor signaalzuil - 8WD4618-0DA
Brutoprijs
29,80
Siemens - Voet met buis voor signaalzuil - 8WD4618-0DA
Ons artikelnummer
4157072
Artikelnummer fabrikant
8WD46180DA
Type nummer
8WD4618-0DA
EAN-code
4047621098135
Kleur
Zwart
Productomschrijving
8WD46180DA BUIS MET SOKKEL
pipe with foot, length 100 mm, accessories for electronic configurable signaling columns, with diameter 70 mm, IP66/69k SIRIUS 8WD signaling columns - Modular and communication-capable with modern design.
buis met sokkel, lengte 100 mm, toebehoren voor elektronisch configureerbare signaalzuilen, met diameter 70 mm, IP66/69k Signaalzuilen SIRIUS 8WD - modulair en met communicatievermogen in modern design.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4157072 |
| Artikelnummer fabrikant | 8WD46180DA |
| EAN-code | 4047621098135 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voet met buis voor signaalzuil |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 8WD4618-0DA |
| Omschrijving | Buis met voet, lengte 100 mm, met diameter 70 mm, IP66/69k |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Zwart |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,044 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,80 per 1 st |
Media
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/cat
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/8WD4618-0DA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/pm
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/product/8WD4618-0DA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/cat
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/8WD4618-0DA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0DA/pm
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/product/8WD4618-0DA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0DA/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
Artikel bevat 1 st