Siemens - Urenteller - 7KT5814
Ons artikelnummer
1026919
Artikelnummer fabrikant
7KT5814
Type nummer
7KT5814
EAN-code
4001869311043
Montagewijze
DIN-rail
Model
Analoog
Telbereik
9999999 h
Resetfunctie
Geen
Bedrijfsaanduiding
Nee
Productomschrijving
7KT5814 MECH.IMPULSTELLER 230V
mechanical pulse counter 230V, 50Hz SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
mechanische impulsteller 230 V, 50 Hz SENTRON PAC - specialisten in de meetwaarderegistratie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1026919 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT5814 |
| EAN-code | 4001869311043 |
| Artikelklasse (ETIM) | Urenteller |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT5814 |
| Omschrijving | Mechanische impulsteller 230 V 50 Hz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Model | Analoog |
| Telbereik | 9999999 h |
| Resetfunctie | Geen |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Spanningstype | AC |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Type aandrijving | Kwarts |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0 s |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 0 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,094 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,04 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 83,90 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5814
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5814
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5814/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st