Siemens - Urenteller - 7KT5602
Ons artikelnummer
1026917
Artikelnummer fabrikant
7KT5602
Type nummer
7KT5602
EAN-code
4001869198484
Montagewijze
Frontmontage
Model
Analoog
Telbereik
99999.99 h
Resetfunctie
Geen
Bedrijfsaanduiding
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7KT5602 TELLER 220VAC
time counter 72 x 72 mm 230 V AC 50 Hz without terminal cover SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
bedrijfsurenteller 72 x 72 mm AC 230V 50Hz zonder klemmenafdekking SENTRON PAC - specialisten in de meetwaarderegistratie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1026917 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT5602 |
| EAN-code | 4001869198484 |
| Artikelklasse (ETIM) | Urenteller |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT5602 |
| Omschrijving | Bedrijfsurenteller 72 x 72 mm AC 230 V 50 Hz zonder klemmenafdekking |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Frontmontage |
| Model | Analoog |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Resetfunctie | Geen |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Breedte | 67.5 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Spanningstype | AC |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Type aandrijving | Kwarts |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0 s |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Frontplaat breedte | 72 mm |
| Frontplaat hoogte | 72 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 0 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,135 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,083 x 0,084 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 69,10 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5602
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5602
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5602/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st