Siemens - Urenteller - 7KT5502
Brutoprijs
49,20
Siemens - Urenteller - 7KT5502
Ons artikelnummer
1026914
Artikelnummer fabrikant
7KT5502
Type nummer
7KT5502
EAN-code
4001869198422
Montagewijze
Frontmontage
Telbereik
99999.99 h
Breedte
45 mm
Aantal digits
7
Spanningstype
AC
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7KT5502 230VAC INBOUW ZW URENTELLER 48X48X37,3MM
time counter 48x 48 mm 230V 50Hz AC without masking frame 55x 55 mm SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
bedrijfsurenteller 48 x 48 mm AC 230 V 50 Hz zonder afscherming 55 x 55 mm SENTRON PAC - specialisten in de meetwaarderegistratie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1026914 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT5502 |
| EAN-code | 4001869198422 |
| Artikelklasse (ETIM) | Urenteller |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT5502 |
| Omschrijving | Bedrijfsurenteller 48 x 48 mm AC 230 V 50 Hz zonder afdekking 55 x 55 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Frontmontage |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Spanningstype | AC |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Hoogte | 45 mm |
| Inbouwdiepte | 34 mm |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 50.2 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,063 x 0,063 x 0,056 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,20 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5502
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5502
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5502/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st