Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3RW4758-0LC00
Brutoprijs
Op aanvraag
Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3RW4758-0LC00
Ons artikelnummer
2501668
Artikelnummer fabrikant
3RW47580LC00
Type nummer
3RW4758-0LC00
EAN-code
4011209738133
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Nee
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
3RW47580LC00 REPAIR PART,
Power semiconductor module 690 V, 3RW4456/4457/4458, 970 A two units for each device Simple, efficient and always up to date - SIRIUS modular system.
Vermogenshalfgeleidermodule 690 V, 3RW4456/4457/4458, 970 A twee stuks voor elk apparaat Eenvoudig, efficiënt, altijd actueel - het modulaire SIRIUS-systeem.
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2501668 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RW47580LC00 |
| EAN-code | 4011209738133 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RW4758-0LC00 |
| Omschrijving | Vermogenshalfgeleider-module 690 V, 3RW4456/4457/4458, 970 A, twee stu |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,182 x 0,09 x 0,218 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Media
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RW4758-0LC00
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RW4758-0LC00
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW4758-0LC00/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st