Siemens - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - 6SL3000-2AH31-5AA0
Ons artikelnummer
2506862
Artikelnummer fabrikant
6SL30002AH315AA0
Type nummer
6SL3000-2AH31-5AA0
EAN-code
4042948675960
Type toebehoren/onderdelen
Smoorspoel
Productomschrijving
6SL30002AH315AA0 SINAMICS PX MOTOR REACTOR 660-690V 150A
SINAMICS/MICROMASTER PX MOTOR REACTOR FOR 3PH 660-690 V, 50/60 HZ 120 A AND 150 A AC DRIVES/POWER MODULES/ MOTOR MODULES
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2506862 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL30002AH315AA0 |
| EAN-code | 4042948675960 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6SL3000-2AH31-5AA0 |
| Omschrijving | Uitgangssmoorspoel 150,0 A, 0,3350 kW |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Smoorspoel |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 32,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,27 x 0,415 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6SL3000-2AH31-5AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
SINAMICS S120 Chassis-2 & Cabinet Modules-2 Next-gen in flexibility
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6SL3000-2AH31-5AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3000-2AH31-5AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
SINAMICS S120 Chassis-2 & Cabinet Modules-2 Next-gen in flexibility
Artikel bevat 1 st