Siemens - Tijdrelais - 3RP1902
Brutoprijs
6,12
Siemens - Tijdrelais - 3RP1902
Ons artikelnummer
2016441
Artikelnummer fabrikant
3RP1902
Type nummer
3RP1902
EAN-code
4011209321694
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Functie opkomvertragend
Nee
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Nee
Functie uitschakelwissend
Nee
Opvolger
Productomschrijving
3RP1902 SEALABLE COVER FOR DEVICES
Sealable cover for devices with 1 or 2 change-over contacts for protection against unauthorized configuring SIRIUS relays - one range for every application.
Verzegelbare afdekplaat voor apparaten met 1 of 2 wisselcontacten voor beveiligen tegen onbevoegd configureren SIRIUS Relais - een programma voor iedere applicatie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2016441 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RP1902 |
| EAN-code | 4011209321694 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tijdrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RP1902 |
| Omschrijving | Verzegelbare afdekking voor apparaten met 1 of 2 wisselcontacten |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Functie opkomvertragend | Nee |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie inschakelwissend | Nee |
| Functie uitschakelwissend | Nee |
| Breedte | 0 mm |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Met insteeksokkel | Nee |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Tijdbereik | 0 - 0 s |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 0 |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Hoogte | 0 mm |
| Diepte | 0 mm |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,003 kg |
| Afmeting verpakking | 0,062 x 0,021 x 0,004 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,12 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RP1902
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RP1902
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RP1902/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st