Siemens - Soft starter - 3RW5055-6AB14
Aanbevelingen
Productomschrijving
3RW5055-6AB14 SOFTSTARTER 143A 200-480V 110-250VAC
SIRIUS soft starter 200-480 V 143 A, 110-250 V AC Screw terminals Analog output Soft starter SIRIUS 3RW50 Basic Performance for simple applications for soft starting and stopping of three-phase asynchronous motors. Soft starting, reduction of current peaks
SIRIUS softstarter 200-480 V 143 A, AC 110-250 V Schroefklemmen Analoge uitgang Softstarter SIRIUS 3RW50 Basic Performance voor eenvoudige toepassingen voor het soepel starten en stoppen van draaistroomasynchroonmotoren. Traploos starten, verminderen van stroompieken, vermijden van netspanningfluctuaties bij het starten, ontlasten van het voedingsnet, verminderen van de mechanische belasting in de aandrijving, aanzienlijke plaats- en bedradingbesparing ten opzichte van ster-driehoek-starters en frequentieomvormers, onderhoudsvrij schakelen en zeer eenvoudige hantering. De geïntegreerde bypass maakt de zeer compacte bouwwijze mogelijk, bespaart energie en zorgt voor een geringere opwarming in de schakelkast. Intelligente bewakingsfuncties beschermen de softstarter tegen oververhitting en de motor tegen overbelasting. Bovendien kunt u de stroom bij het aanlopen begrenzen op een instelbare maximumwaarde. De innovatieve functie soft-torque zorgt ervoor dat de motor voorzichtig aanloopt.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1506710 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RW50556AB14 |
| EAN-code | 4047621060255 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RW5055-6AB14 |
| Omschrijving | SIRIUS-softstarter 200-480 V 143 A, AC 110-250 V schroefklemmen analog |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 143 A |
| Nom. spanning Ue | 200 - 480 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 37 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 75 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Nee |
| Torque control | Nee |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,293 x 0,237 x 0,188 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.970,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW5055-6AB14/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RW5055-6AB14
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW5055-6AB14/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW5055-6AB14/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW5055-6AB14/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RW5055-6AB14/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st