Siemens - Soft starter - 3RW4073-6AB44
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Siemens - Soft starter - 3RW4073-6AB44
Ons artikelnummer
2393005
Artikelnummer fabrikant
3RW40736AB44
Type nummer
3RW4073-6AB44
EAN-code
4011209611085
Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C
134 A
Nom. spanning Ue
200 - 460 V
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V
37000 kW
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V
75000 kW
Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 230 V
0 kW
Aanbevelingen
Alternatieve producten
Productomschrijving
3RW4073-6AB44 SIRIUS SOFT STARTER, S12,
Dit artikel is niet meer leverbaar. : Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2393005 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RW40736AB44 |
| EAN-code | 4011209611085 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RW4073-6AB44 |
| Omschrijving | SIRIUS soft starter S12 134 A, 75 kW/400 V, 40 °C 200-460 V AC, 230 V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 134 A |
| Nom. spanning Ue | 200 - 460 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 37000 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 75000 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 230 V | 0 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 400 V | 0 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Nee |
| Torque control | Nee |
| Functie | Enkele draairichting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,696 kg |
| Afmeting verpakking | 0,342 x 0,321 x 0,221 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st