Siemens - Smeltpatroon (mes) - 3NE1224-0
Ons artikelnummer
1017576
Artikelnummer fabrikant
3NE12240
Type nummer
3NE1224-0
EAN-code
4011209169753
Nom. (meet)stroom
160 A
DIN-grootte
NH1
Nom. (meet)spanning
690 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitvoering kenmelder
Bovenkenmelder
Productomschrijving
3NE1224-0 SITOR GR1 160A 690V
SITOR fuse link, with blade contacts, NH1, In: 160 A, gS, Un AC: 690 V, Un DC: 250 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON .
SITOR-smeltpatroon, met mescontacten, NH1, In: 160 A, gS, Un AC: 690 V, Un DC: 250 V, bovenkenmelder SITOR-smeltpatroon SENTRON .
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1017576 |
| Artikelnummer fabrikant | 3NE12240 |
| EAN-code | 4011209169753 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3NE1224-0 |
| Omschrijving | SITOR-smeltpatroon, met mescontacten, NH1, In: 160 A, gS, Un AC: 690 V |
| Land van Oorsprong | GR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 160 A |
| DIN-grootte | NH1 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. afschakelvermogen | 100 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Nom. (meet)spanning AC | 24 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 24 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 104 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,575 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,178 x 0,085 m |
| Volle verpakking bevat | 3 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 220,00 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NE1224-0
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Link to Product page
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NE1224-0
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1224-0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Link to Product page
Artikel bevat 1 st