Siemens - Schakelrelais - 3RQ4118-1AM00
Brutoprijs
29,70
Siemens - Schakelrelais - 3RQ4118-1AM00
Ons artikelnummer
4421765
Artikelnummer fabrikant
3RQ41181AM00
Type nummer
3RQ4118-1AM00
EAN-code
4047621118406
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
DC
Breedte
6.2 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3RQ41181AM00 INSTEEKCOUPLER, D C 24 V, 1 WISSELCONTACT, SCHROEFKLEMAANSLUITING
Insteekcoupler, DC 24 V, 1 wisselcontact, schroefklemaansluiting
uitgangscoupler met insteekbaar relais, DC 24 V, 1 wisselcontact, schroefklemaansluiting, bouwbreedte 6,2 mm, thermische stroom 6 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4421765 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RQ41181AM00 |
| EAN-code | 4047621118406 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RQ4118-1AM00 |
| Omschrijving | Insteekcoupler, DC 24 V, 1 wisselcontact, schroefklemaansluiting |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 88.5 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT III |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Max. inschakelstroom | 6 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,039 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,093 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st