Siemens - Schakelrelais - 3RQ4038-2AB00
Brutoprijs
46,10
Siemens - Schakelrelais - 3RQ4038-2AB00
Ons artikelnummer
4421738
Artikelnummer fabrikant
3RQ40382AB00
Type nummer
3RQ4038-2AB00
EAN-code
4047621118598
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
AC/DC
Breedte
6.2 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3RQ40382AB00 INGANGSCOUPLER, A C/DC 24 V, 1 WISSELCONTACT, VEERKLEMAANSLUITING (P
Ingangscoupler, AC/DC 24 V, 1 wisselcontact, veerklemaansluiting (push
ingangscoupler met geïntegreerd relais, AC/DC 24 V, 1 wisselcontact, veerklemaansluiting (push-in), bouwbreedte 6,2 mm, thermische stroom 6 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4421738 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RQ40382AB00 |
| EAN-code | 4047621118598 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RQ4038-2AB00 |
| Omschrijving | Ingangscoupler, AC/DC 24 V, 1 wisselcontact, veerklemaansluiting (push |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 84.5 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT III |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Max. inschakelstroom | 6 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,035 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,093 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st