Siemens - RFID-Transponder - 6GT2600-1AA01-0AX0
Brutoprijs
255,00
per 100
Siemens - RFID-Transponder - 6GT2600-1AA01-0AX0
Ons artikelnummer
2416339
Artikelnummer fabrikant
6GT26001AA010AX0
Type nummer
6GT2600-1AA01-0AX0
EAN-code
4019169669337
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Max. transmissiebereik
450 mm
Geheugentype
EEPROM
Breedte
55 mm
Hoogte
0.3 mm
Productomschrijving
6GT2600-1AA01-0AX0 LABEL MDS D261
HF label MDS D261 for RF200/RF300 ISO/MOBY D, PET label, adhesive, ISO 15693, chip type STM LRI2K, user memory 316 bytes/2528 bits; 55x 55x 0.3 mm (LxWxH); minimum order quantity 1000 units. SIMATIC RFIdentification systemsTransponder MDS D261
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2416339 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT26001AA010AX0 |
| EAN-code | 4019169669337 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-Transponder |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2600-1AA01-0AX0 |
| Omschrijving | Label MDS D261 PET adhesive, RF200/RF300 ISO/MOBY D, ISO 15693, 256 by |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Max. transmissiebereik | 450 mm |
| Geheugentype | EEPROM |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 0.3 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 1 g |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1000 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,0003 x 0,055 M |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 255,00 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2600-1AA01-0AX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Deeplink
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2600-1AA01-0AX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2600-1AA01-0AX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st