Siemens - RFID-Transponder - 6GT2300-0CC00-0AX0
Brutoprijs
22,40
Siemens - RFID-Transponder - 6GT2300-0CC00-0AX0
Ons artikelnummer
3128467
Artikelnummer fabrikant
6GT23000CC000AX0
Type nummer
6GT2300-0CC00-0AX0
EAN-code
4034106026028
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
Overig
Max. transmissiebereik
50 mm
Geheugentype
EEPROM
Materiaal behuizing
Kunststof
Productomschrijving
6GT23000CC000AX0 SIMATIC RF1000, config. card RF1100T for all RF1000 readers MIFARE DE
SIMATIC RF1000, Transponder RF1100T for the configuration of all RF1000 reader; MIFARE DESFire EV2 IP67, -25 … +60°C, 85x 54x 0.8 mm Minimum order quantity 5; SIMATIC RFIdentification systemsTransponder RF1100T configuration
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3128467 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT23000CC000AX0 |
| EAN-code | 4034106026028 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-Transponder |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2300-0CC00-0AX0 |
| Omschrijving | Transponder RF1100T for the configuration of all RF1000 readers |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | Overig |
| Max. transmissiebereik | 50 mm |
| Geheugentype | EEPROM |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 0.8 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Gewicht | 6 g |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,028 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,40 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2300-0CC00-0AX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2300-0CC00-0AX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2300-0CC00-0AX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st