Siemens - Panel-PC - 6AV7241-7BC06-0FA0
Productomschrijving
6AV72417BC060FA0 SIMATIC IPC I PC477E IPC477E COMPUTER UNIT 15" TOUCH
SIMATIC IPC 477E 15" touch (1280 x 800); with front USB; 4 USB (back), Ethernet (10/100/1000); Embedded PC platform with extremely high industrial compatibility for demanding tasks in the field of PC-based automation. Maintenance-free, as without rotating components such as fans or hard disks. Thanks to its sturdy design, the PC is resistant to even the harshest mechanical stress and extremely reliable in operation. Compact design, battery-independent on-board retentive memory, high investment security, and fast integration capability. The SIMATIC IPC477E is designed for use directly on the machine,where the combination of ruggedness and maximum reliability is a major priority (the reliability of an embedded platform) and the openness of a PC is also required (e.g. module expansion and the connection of I/O devices such as printers, keyboards, etc.). Due to the minimal overall depth, it can also be used in confined spaces. The PC is used in both factory and process automation.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4191465 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV72417BC060FA0 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV7241-7BC06-0FA0 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC IPC477E Computer unit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 85 - 288 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 85 - 288 V |
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 3 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 4 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 15.6 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1280 |
| Aantal pixels, verticaal | 800 |
| Max. hoofdgeheugen | 16000 Mbyte |
| Met touchscreen | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 415 mm |
| Hoogte front | 310 mm |
| Inbouwdiepte | 76 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,1 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.710,00 per 1 st |
Downloads
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7241-7BC06-0FA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-7BC06-0FA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-7BC06-0FA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-7BC06-0FA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-7BC06-0FA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st