Siemens - Panel-PC - 6AV7241-5GC17-0GA1
Brutoprijs
5.198,00
Siemens - Panel-PC - 6AV7241-5GC17-0GA1
Ons artikelnummer
4191464
Artikelnummer fabrikant
6AV72415GC170GA1
Type nummer
6AV7241-5GC17-0GA1
EAN-code
Aantal HW-interfaces serieel TTY
0
Aantal HW-interfaces SCSI
0
Aantal HW-interfaces PS2
0
Ondersteunt protocol voor CAN
Nee
Ondersteunt protocol voor INTERBUS
Nee
Productomschrijving
6AV72415GC170GA1 SIMATIC IPC 4 77E 19" MULTI-TOUCH (1920 X 1080) (WITH WES7-E ONL
SIMATIC IPC 477E 19" multi-touch (1920 x 1080); (with WES7-E only single-touch operation); 4 USB (back), Ethernet (10/100/1000);
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4191464 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV72415GC170GA1 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV7241-5GC17-0GA1 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC 477E 19 multi-touch (1920 x 1080), (with WES7-E only singl |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 18.5 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1920 |
| Aantal pixels, verticaal | 1080 |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 464 mm |
| Hoogte front | 294 mm |
| Inbouwdiepte | 76 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,8 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.198,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7241-5GC17-0GA1
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7241-5GC17-0GA1
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-5GC17-0GA1/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st