Siemens - Panel-PC - 6AV7231-0DC21-2BA0
Productomschrijving
6AV72310DC212BA0 SIMATIC IPC I PC377G
SIMATIC IPC377G (basic panel PC) 2x display port graphic; without audio; 2x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45; 4x USB 3.1, 3x USB 2.0; 4x serial ports (COM); 2x M.2 module; 24 V DC power supply; built-in unit; Based on Intel latest processor technology, the new SIMATIC IPC377G Panel PC represents a new IPC platform which has been specifically developed for cost-optimized, PC-based applications in industrial and industry-related environments. The SIMATIC IPC377G Panel PC is characterized by industrial touch displays in the sizes 12", 15" 19" and 22'' as well as a large number of interfaces. Fast availability from stock as well as the fanless industrial design complete the concept. Horizontal or vertical installation in the control cabinet.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4192133 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV72310DC212BA0 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV7231-0DC21-2BA0 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC IPC377G |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 7 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 15 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1366 |
| Aantal pixels, verticaal | 768 |
| Max. hoofdgeheugen | 16 Mbyte |
| Met touchscreen | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Inbouwdiepte | 99.7 mm |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,801 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.939,00 per 1 st |
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7231-0DC21-2BA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7231-0DC21-2BA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7231-0DC21-2BA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7231-0DC21-2BA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7231-0DC21-2BA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
Link to REACH information
Deeplink
Artikel bevat 1 st